Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » narzędzia systemowe » Revo Uninstaller 2.2.2

Revo Uninstaller

2.2.2
narzędzia systemowe
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
7.1 MB
Aktualizacja:
25.01.2021
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Ocena:
4.5
Oceń:
Pobrano:
175017 (1065 w tym miesiącu)
Opis Revo Uninstaller 2.2.2
 
 

Revo Uninstaller to program przeznaczony do usuwania zbędnych aplikacji zainstalowanych w systemie Windows. Wyróżnia je obecność dodatkowych narzędzi pomagających w deinstalacji programu, oraz szybkość działania.

Narzędzie posiada m. in. możliwość usuwania zbędnych plików pojawiających się po instalacji programu, menadżer autostartu systemowego, funkcja czyszczenia historii przeglądarek, możliwość bezpowrotnego kasowania folderów, czy plików. Równie ciekawą opcją proponowaną przez producenta jest tzw. tryb łowcy pokazujący w jaki sposób odinstalować wskazaną aplikację.

Program bez trudu poradzi sobie nawet w tymi aplikacjami, których usunięcie nie jest możliwe za pomocą systemowego Panelu Sterowania. Działanie Revo Uninstaller opiera się na zaawansowanych algorytmach skanujących system pod kątem obecności danej aplikacji, a po zakończeniu standardowej deinstalacji, usuwane są pozostałe pliki i foldery. Przydatną funkcją pozwalającą na zaoszczędzenie czasu jest możliwość automatycznego usuwania wielu aplikacji jednocześnie.

rozwiń opis
Opinie użytkowników (1)
Gość
26 Kwiecień 2017 18:36
Polecam !!!!
POKAŻ ()

Facebook