SQL/DB Error -- [
    Error selecting database admin_joomla4!
  1. Are you sure it exists?
  2. Are you sure there is a valid database connection?
]
SQL/DB Error -- [MySQL server has gone away]
SQL/DB Error -- [MySQL server has gone away]
Process Monitor 3.83 - Download - Instalki.pl
Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » narzędzia systemowe » Process Monitor 3.83

Process Monitor

3.83
narzędzia systemowe
Rozmiar:
2 MB
Aktualizacja:
22.06.2021
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows Vista/7/8/10
Ocena:
3
Oceń:
Pobrano:
2638 (76 w tym miesiącu)
Opis Process Monitor 3.83
 
 

Process Monitor to darmowe narzędzie stworzone przez firmę Microsoft, przeznaczone do monitorowania i zarządzania w czasie rzeczywistym systemu plików, rejestru i wszystkich aktywnych procesów. Warto wspomnieć, że aplikacja wchodzi też w skład popularnego pakietu Sysinternals Suite i łączy w sobie cechy dwóch popularnych narzędzi Filemon i RegMon.

Program Process Monitor może służyć również jako narzędzie do rozwiązywania problemów w systemie operacyjnym i wykrywania złośliwego oprogramowania znajdującego się na dysk twardym. Rejestruje wszystkie zachodzące operacje oraz wyświetla ich czas uruchamiania. Interfejs programu jest bardzo wygodny w obsłudze i znajdziemy w nim same przydatne opcje do zarządzania systemami plików i monitorowania zmian zachodzących w rejestrze systemowym.

Process Monitor oferuje też filtrowanie różnych zdarzeń według aktywnej sesji, nazwy użytkownika oraz identyfikatora. W trakcie korzystania z aplikacji można wyłączyć wyświetlanie działających procesów, zmiany w rejestrze i systemie plików oraz odczyty ruchu sieciowego.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook