Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » narzędzia systemowe » PC Tools Performance Toolkit 2.1.0.2151

PC Tools Performance Toolkit

2.1.0.2151
narzędzia systemowe
Rozmiar:
24.6 MB
Aktualizacja:
25.09.2013
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/2003/Vista/2008/7
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
1829 (16 w tym miesiącu)
Opis PC Tools Performance Toolkit 2.1.0.2151
 
 

PC Tools Performance Toolkit to proste i skuteczne narzędzie służące do zwiększania wydajności komputera. Aplikacja umożliwia oczyszczanie systemu operacyjnego, w tym między innymi wymazanie historii przeglądarek internetowych. Oprócz tego pozwala na przywracanie utraconych danych, czyli na przykład zdjęć, plików muzycznych lub innych dokumentów.

Program PC Tools Performance Toolkit oferuje również naprawianie dysków twardych oraz ich partycji, a także czyści rejestr systemowy ze zbędnych wpisów. Ponadto zawiera przydatne opcje do przeprowadzania defragmentacji dysków, przyśpieszania uruchamiania i zamykania systemu Windows.

PC Tools Performance Toolkit charakteryzuje się prostym i przejrzystym interfejsem użytkownika. Aplikacja została podzielona na cztery zakładki. W pierwszej znajdziemy tak zwany pulpit nawigacyjny, który podaje wszystkie niezbędne informacje o stanie naszego systemu operacyjnego. Wyświetlono w niej pojemność dysku twardego oraz funkcje pozwalająca na optymalizację komputera jednym kliknięciem myszki. W drugiej zakładce znajdują się funkcje odpowiadające za wydajność systemu. Natomiast w trzeciej narzędzia do ochrony prywatności osobistej. W ostatniej znajdziemy wszelkie opcje związane z przywracaniem utraconych danych.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook