Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » narzędzia systemowe » PC Services Optimizer 4.0.1047

PC Services Optimizer

4.0.1047
narzędzia systemowe
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
2 MB
Aktualizacja:
28.10.2020
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Ocena:
2
Oceń:
Pobrano:
1007 (62 w tym miesiącu)
Opis PC Services Optimizer 4.0.1047
 
 

PC Services Optimizer to darmowe oprogramowanie do optymalizacji systemu operacyjnego. Umożliwia zoptymalizowanie i przyśpieszenie usług systemowych zaledwie jednym kliknięciem myszki, a także poprawia wydajność komputera podczas grania.

Aplikacja PC Services Optimizer pozwala zoptymalizować najważniejsze elementy systemu w prosty, automatyczny i bezpieczny sposób. Nie wymaga żadnej wiedzy informatycznej, gdyż zapewnia dostęp do prostych opcji - za pomocą których zwiększymi wydajność systemu i poprawimy bezpieczeństwo komputera.

Oferuje tryb dla graczy, który błyskawicznie zwiększy wydajność pracy systemu oraz całego komputera. Po włączeniu tego trybu, automatycznie zostają wyłączone niepotrzebne okna, procesy i inne aplikacje działające w tle. Dzięki temu, przyśpiesza i zwiększa wydajność podczas grania w różne gry na komputerze. Warto też wspomnieć o dodatkowej funkcji do zarządzania usługami systemowymi. Użytkownicy mogą dodawać, instalować, zatrzymywać oraz usuwać różne usługi działające w systemie Windows. .

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook