Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » narzędzia systemowe » NTLite 2023.3.9171

NTLite

2023.3.9171
narzędzia systemowe
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
19 MB
Aktualizacja:
15.03.2023
Producent:
Licencja:
GNU GPL
System:
Windows 7/8/10/11
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
8121 (86 w tym miesiącu)
Opis NTLite 2023.3.9171
 
 

NTLite to narzędzie pozwalające na tworzenie płyt instalacyjnych systemów Windows 7, Windows 8 oraz Windows 8.1. Za jego pomocą pozbawimy wersję instalacyjną Windows wielu niepotrzebnych komponentów oraz dodamy swoje sterowniki, Service Packi, pliki językowe czy kodeki.

Tak przygotowana wersja instalacyjna będzie gotowa do użytku tuż po instalacji, oszczędzając wiele czasu, który należałoby poświęcić na manualne wgrywanie niezbędnych programów. Wszystkie dodawane aktualizacje są również analizowane pod kątem ich kompatybilności, co redukuje ryzyko późniejszych kłopotów ze stabilnością Windows.

Jedną z ciekawszych cech programu jest możliwość modyfikowania już zainstalowanego systemu poprzez usuwanie zbędnych jego elementów. Wszelkie wprowadzone zmiany widoczne będą tuż po jego restarcie.

Oprogramowanie charakteryzuje bardzo przejrzysty interfejs, który gromadzi najważniejsze funkcje pogrupowane w kilku kategoriach. NTLite integruje w sobie także przeglądarkę komponentów zainstalowanych w naszym komputerze. Wyświetla ona dodatkowo te urządzenia, które nie posiadają zainstalowanych sterowników.

Prawdziwe możliwości NTLite pokazuje, po wejściu w zakładkę Tweaks, która kryje w sobie wiele możliwości wpływu na zachowanie Windows. Z jej poziomu możemy modyfikować wiele elementów począwszy od wyświetlanych baloników po sposób wyświetlania plików w folderach.

Uwaga!
Nie wszystkie funkcje narzędzia mogą działać poprawnie, gdyż jest to wczesna wersja rozwojowa.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook