Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » narzędzia systemowe » IObit Uninstaller 12.3.0

IObit Uninstaller

12.3.0
narzędzia systemowe
Rozmiar:
29 MB
Aktualizacja:
01.02.2023
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10/11
Ocena:
4.4
Oceń:
Pobrano:
914169 (5540 w tym miesiącu)
Opis IObit Uninstaller 12.3.0
 
 
IObit Uninstaller to obecnie jeden z najlepszych i najpopularniejszych narzędzi do bezpiecznej deinstalacji programów zainstalowanych na naszym komputerze.

Oferuje łatwy i bezpieczny sposób w celu dokładnego usunięcia niechcianych programów, aplikacji Windows, aplikacji Universal Windows Platform (UWP) oraz złośliwych rozszerzeń przeglądarki, zapewniając czysty i bezpieczny komputer.

Aplikacja IObit Uninstaller usuwa programy w dwóch etapach. W pierwszym etapie przeprowadza standardową dezinstalację programów – usuwając powiązane z nimi pliki i katalogi w folderze Program Files (postępuje podobnie jak wbudowana w systemie usługa „Dodaj i Usuń programy”). Natomiast w drugim etapie przeprowadza dodatkowe, dogłębne skanowanie całego obszaru dysku twardego, wyszukując dodatkowe wpisy i klucze znajdujące się w rejestrze systemowym. Po zakończeniu skanowania gruntownego, uzyskamy szczegółową listę z wynikami i możemy wszystkie wykryte elementy całkowicie usunąć z dysku twardego. Dzięki temu, program IObit Uninstaller z dużą dokładnością usuwa wszelkie ślady po odinstalowanym programie z systemu operacyjnego.

Kolejną zaletą aplikacji jest możliwość przeprowadzenia wymuszonej dezinstalacji programów, która przydaje się w momencie, gdy standardowa metoda usuwania zawiodła. Wówczas IObit Uninstaller usuwa wszystkie pliki i wpisy w rejestrze systemowym powiązane z tym programem.

W programie znajdziemy też wbudowany moduł do zarządzania paskami narzędziowymi i wtyczkami w przeglądarkach internetowych – Google Chrome, Internet Explorer i Firefox. To nie wszystko! Program posiada dodatkowe narzędzia oferujące między innymi tworzenie historii usuwanych programów, permanentne usuwanie dowolnego pliku, którego nie będzie można już odzyskać nawet po sformatowaniu dysku, a także oczyszczanie pamięci podręcznej i usuwanie nieprawidłowych skrótów znajdujących się na pulpicie lub w menu start.

IObit Uninstaller znacząco ułatwia instalowanie aplikacji mobilnych (z Android) na komputerze z systemem Windows 11. Wystarczy przeciągnąć plik APK do instalatora APK, a po chwili zostanie on automatycznie zainstalowany na komputerze. Poza tym zainstalowane aplikacje na Androida można również szybko odinstalować.

rozwiń opis
Opinie użytkowników (2)
Gość
24 Listopad 2020 12:49
Najlepszy z deinstalatorów. Oskar Wizard
Gość
11 Listopad 2020 12:26
Uwaga wirus !!!!
POKAŻ ()

Facebook