Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » narzędzia systemowe » Geek Uninstaller 1.4.7.142

Geek Uninstaller

1.4.7.142
narzędzia systemowe
Rozmiar:
2.5 MB
Aktualizacja:
31.03.2020
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
7805 (70 w tym miesiącu)
Opis Geek Uninstaller 1.4.7.142
 
 

GeekUninstaller to darmowe i zarazem niewielkie narzędzie przeznaczone do usuwania wszystkich programów zainstalowanych w systemie Windows. Aplikacja charakteryzuje się prostym interfejsem, który wyróżnia się minimalizmem i skromną ilością dostępnych funkcji. Geek Uninstaller jest szybki, prosty i co najważniejsze posiada zaawansowany mechanizm do usuwania aplikacji i wszystkie ich pozostałości na dysku twardym.

Program wyświetla wszystkie zainstalowane pogramy, biblioteki oraz poprawki do systemu Windows. Obok nazwy wyświetla też rozmiar pliku i datę instalacji. Warto wspomnieć o tym, że w dolnej części aplikacji, znajduje pole do wyszukiwania aplikacji na dysku twardym oraz pasek informujący o włącznej liczbie zainstalowanych programów.

 Każdy program możemy odinstalować z dysku, wyszukać o nim najważniejszych informacji w przeglądarce, a także odnaleźć odpowiednie wpisy w rejestrze systemowym należące do tego programu. Geek Uninstaller posiada też narzędzia do eksportowania listy programów do pliku HTML.

Uwaga:
Program dostępny wyłącznie do użytku osobistego. 

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook