Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » narzędzia systemowe » Free Internet Window Washer 3.8

Free Internet Window Washer

3.8
narzędzia systemowe
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
1.24 MB
Aktualizacja:
03.10.2015
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
621 (2 w tym miesiącu)
Opis Free Internet Window Washer 3.8
 
 
Free Internet Window Washer to bezpłatne narzędzie do optymalizacji systemu operacyjnego. Za pomocą tego programu wyczyścimy wszystkie najważniejsze katalogi znajdujące się na dysku twardym, a także zwiększymy stabilność i przyśpieszymy działanie całego komputera.

Podczas korzystania z Internetu na dysku pozostają różne pozostałości w postaci plików i innych śmieci, spowalniające pracę systemu operacyjnego. W tym wypadku warto zainstalować Free Internet Windows Washer, który usunie wszystkie zbędne pliki z komputera oraz co najważniejsze przyśpieszy prace komputera. 

Program Free Internet Windows Washer usuwa pliki index i cache, historię w przeglądarkach internetowych, ciasteczka (cookies),  tymczasowy katalog oraz foldery w których znajdują się pozostałości podczas korzystania z Internetu. Aplikacja dokładnie czyści kosz, śmieci i toolbary które instalują się wraz z aplikacjami, a także w pełni obsługuje ponad 100 popularnych programów, w tym między innymi Mozilla Firefox, Opera czy Google Chrome.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook