Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » narzędzia systemowe » FixWin dla Windows 10 10.2.2.0

FixWin dla Windows 10

10.2.2.0
narzędzia systemowe
Rozmiar:
104 KB
Aktualizacja:
25.02.2020
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 10
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
15821 (479 w tym miesiącu)
Opis FixWin dla Windows 10 10.2.2.0
 
 

FixWin jest przenośnym narzędziem rozwiązującym problemy z systemem Windows począwszy od błahostek aż po te poważniejsze dotyczące Eksploratora Windows.

Wszelkie dostępne opcje naprawy pogrupowane są w czytelne kategorie jak Eksplorator Windows, Internet i łączność, Windows 10, Narzędzia systemowe, Rozwiązywanie problemów oraz Pozostałe.

Podczas skanowania systemu w poszukiwaniu danego problemu, komputer poddawany jest pewnemu obciążeniu. Zaleca się zatem wyłączenie wszystkich zbędnych aplikacji działających w tle. Warto również skorzystać w opcji tworzenia punktu przywracania systemu przed wprowadzeniem określonych modyfikacji.

Jak nietrudno się domyślić, zakładka Internet i Łączność pozwala na rozwiązanie problemów z działaniem sieci. To tu zresetujemy ustawienia TCP/IP i wiele innych.

Zadania z zakresu nadawania uprawnień np do edycji rejestru, zarządzania Menadżerem urządzeń, zrealizujemy z poziomu zakładki Windows Media, zaś kwestie dotyczące wyglądu interfejsu, ustawień dotyczących energii rozwiążemy poprzez zakładkę Pozostałe.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook