Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » narzędzia systemowe » FixBee 1.0.0.63220

FixBee

1.0.0.63220
narzędzia systemowe
Rozmiar:
1 MB
Aktualizacja:
28.06.2013
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
641 (6 w tym miesiącu)
Opis FixBee 1.0.0.63220
 
 

FixBee to darmowa aplikacja przeznaczona do optymalizacji i naprawiania systemu operacyjnego. Została wyposażona w zaawansowaną technologię, za pomocą której zdefragmentujemy wszystkie partycje na dysku twardym oraz oczyścimy go ze zbędnych nieużywanych plików. Dzięki tej aplikacji przyśpieszymy działanie systemu operacyjnego, a także zwiększymy jego stabilność podczas pracy.

Po oczyszczeniu dysku ze zbędnych plików, uzyskamy szczegółową listę z wynikami. Znajdziemy w niej spis wszystkich plików, które zostaną usunięte. Natomiast moduł optymalizujący dysk twardy działa na takiej zasadzie, że na początku analizuje całą jego zawartość i pokazuje mapę klastrów. Następnie wyświetla dokładne wyniki w formie raportu (z poziomu przeglądarki internetowej), z której odczytamy ilość zajętego i wolnego miejsca na dysku oraz niezbędne informacje dotyczące fragmentacji.

Cały proces defragmentacji dysku przebiega znacznie szybciej w porównaniu do wbudowanego defragmentatora stworzonego przez Microsoft. Program FixBee doskonale nadaje się również do wyszukiwania błędów w systemie operacyjnym. 

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook