Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » narzędzia systemowe » Eusing Cleaner 5.3

Eusing Cleaner

5.3
narzędzia systemowe
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
1.64 MB
Aktualizacja:
13.11.2019
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Ocena:
2.5
Oceń:
Pobrano:
968 (3 w tym miesiącu)
Opis Eusing Cleaner 5.3
 
 

Eusing Cleaner to darmowe narzędzie do oczyszczania i optymalizowania systemu operacyjnego. Aplikacja czyści najważniejsze elementy na dysku twardym, w tym między innymi przeglądarki internetowe oraz inne pozostałości po zainstalowanych lub usuniętych programach. Eusing Cleaner dokładnie czyści historię, pliki indeksowe i tymczasowe oraz ciasteczka (cookies).

W systemie operacyjnym usuwa skróty do nieużywanych plików i dokumentów, dokładnie oczyszcza kosz, a także kasuje pliki powstałe podczas korzystania z dziennika zdarzeń i aplikacji CHKDSK. Oprócz tego dokładnie oczyszcza zbędne wpisy i klucze znajdujące się w rejestrze systemowym oraz naprawia różne błędy.

Program posiada również moduł o przeprowadzania analizy i defragmentacji rejestru systemowego. Po wykonaniu tych czynności, system będzie działał znacznie szybciej i stabilniej. Ponadto znajdziemy w nim też narzędzia do przeglądania plików indeksu, zarządzania aplikacjami uruchamianymi wraz ze startem systemu, a także umożliwiające tworzenie kopii zapasowych rejestru i plików systemowych. 

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook