DevManView

1.71
narzędzia systemowe
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
74 KB
Aktualizacja:
04.09.2020
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Ocena:
4
Oceń:
Pobrano:
1503 (34 w tym miesiącu)
Opis DevManView 1.71
 
 

DevManView to użyteczna aplikacja, która może zastąpić standardowy menedżer urządzeń wbudowany w systemie operacyjnym Windows. Program ten wyświetla wszystkie urządzenia oraz ich najważniejsze parametry. DevManView posiada unikalną cechę, która pozwala na zarządzanie urządzeniami w sieci lokalnej.

Program umożliwia też włączanie/wyłączanie zbędnych urządzeń, a także pozwala na wyeliminowanie błędów związanych ze sterownikami lub konfliktem sprzętowym. DevManView wyświetla dokładną nazwę urządzenia i jego producenta, typ i nazwę kodową, lokację na płycie głównej, wersję sterownika, sekcję plików informacyjnych (INF) oraz czas instalacji sterownika i zmodyfikowanie urządzenia w rejestrze systemowym.

DevManView umożliwia też wyszukiwanie informacji o urządzeniu w Internecie i wyświetlaniu plików informacyjnych (INF), z których odczytamy niezbędne wpisy i inne parametry sprzętu. Ponadto program posiada narzędzie do tworzenia raportów i dzienników w formie HTML oraz możliwość wyłączania poszczególnych kolumn z urządzeniami, które są zbędne dla użytkownika.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook