Daphne

2.04
narzędzia systemowe
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
6.4 MB
Aktualizacja:
15.09.2014
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
1112 (8 w tym miesiącu)
Opis Daphne 2.04
 
 

Daphne to bezpłatne i niewielkie narzędzie do zarządzania aktywnymi procesami działającymi w tle systemu operacyjnego. Użytkownicy mogą wyłączać, zabijać i kontrolować wszystkie aktywne procesy a także je modyfikować ustawiając różne parametry oraz nadając odpowiednie priorytety.

Program Daphne to idealne oprogramowanie do monitorowania aktywnych procesów i aplikacji. Może służyć również jako narzędzie do wyszukiwania szkodliwych plików, które samoczynnie aktywują się po uruchomieniu komputera lub w trakcie jego działania.

Daphne w pełni integruje się z Eksploratorem Windows i dodaje przydatne funkcje do menu kontekstowego. Z poziomu menu kontekstowego możemy odczytać najważniejsze informacje o pliku lub katalogu, a nawet wyszukać dodatkowe informacje w wyszukiwarce Google.

Program Daphne może stanowić idealną alternatywą dla menedżera zadań. Wyświetla szczegółową listę z procesami i dodatkowymi informacjami na ich temat. Użytkownicy dowiedzą się ile dany proces wykorzystuje pamięci operacyjnej i procesora, a także uzyskają wiadomości odnośnie lokalizacji pliku w rejestrze, nazwy właściciela czy ilości wątków.

Oprogramowanie wyświetla ogólne zużycie procesora i pamięci operacyjnej. Pokazuje ilość wolnej przestrzeni na dysku twardym oraz podaje całkowitą liczbę aktywnych procesów działających w tle systemu.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook