Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » narzędzia systemowe » DTaskManager 1.57.11

DTaskManager

1.57.11
narzędzia systemowe
Rozmiar:
450 KB
Aktualizacja:
29.11.2020
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
1033 (28 w tym miesiącu)
Opis DTaskManager 1.57.11
 
 

DTaskManager to przydatny program do zarządzania aktywnymi procesami w komputerze. Przy użyciu aplikacji monitorujemy też pracę systemu oraz zarządzamy wszystkimi programami uruchomionymi w systemie Windows.

Najważniejszym elementem programu jest menadżer do zarządzania procesami, za pomocą którego możemy kontrolować wszystkie aktywne aplikacje i procesy działające w tle systemu. Umożliwia on wyłączanie i kasowanie procesów oraz ustanawianie różnych priorytetów (wysoki, niski, normalny). Menadżer wyświetla listę z procesami, podając ich nazwę, zużycie procesora i pamięci operacyjnej, a także katalog w którym został zainstalowany.

Oprócz tego program pokazuje też zużycie procesora i wszystkich jego rdzeni w formie wykresu i szczegółowych statystyk. Poza tym wyświetla też wszystkie aktywne porty i usługi sieciowe oraz poszczególne moduły jądra systemowego. DTaskManager posiada też inne funkcje do wyłączania, resetowania systemu, powiadamiania i tworzenia nowych procesów w systemie Windows. Program stanowi idealną konkurencję dla systemowego Menadżera Zadań. 

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook