Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » narzędzia systemowe » Comodo System Utilities 4.0.30135.26

Comodo System Utilities

4.0.30135.26
narzędzia systemowe
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
12.9 MB
Aktualizacja:
03.10.2015
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
1904 (15 w tym miesiącu)
Opis Comodo System Utilities 4.0.30135.26
 
 

Comodo System Utilities to kompleksowy zestaw narzędzi mających na celu zwiększeniu bezpieczeństwa i poprawieniu wydajności systemów operacyjnych XP, Vista, 7 i 8. Znajdziemy w nim niezbędne funkcje do oczyszczania i naprawiania błędów w rejestrze systemowym oraz na dysku twardym. Aplikacja dokładnie wyszukuje nieużywane i przestarzałe pliki, a także wpisy wraz z uszkodzonymi kluczami.

Program posiada też moduły oczyszczające pozostałości pozostawione przez aplikacje i przeglądarki internetowe. Bezpiecznie usuwa pliki tymczasowe i historię oraz duplikaty plików, a także dokładnie czyści cache i ciasteczka (cookies). Posiada również przydatne narzędzie usuwające pliki i inne dane, których nie można odinstalować tradycyjną metodą. Oprócz tego trwale usuwa wybrane pliki i foldery oraz całkowicie usuwa je z partycji dysku twardego.

Comodo System Utilities został wyposażony w zaawansowany menedżer do zarządzania aplikacjami i procesami uruchamianymi wraz ze startem systemu. Za pomocą tej usługi mamy również wgląd we wszystkie aktywne usługi i sterowniki. Możemy w prosty sposób modyfikować działające procesy oraz aplikacje. Warto wspomnieć, że Comodo System Utilities jest darmowym oprogramowaniem, przeznaczonym dla każdego użytkownika.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook