Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » narzędzia systemowe » COMODO Cleaning Essentials 10.0.0.6111

COMODO Cleaning Essentials

10.0.0.6111
narzędzia systemowe
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
25 MB
Aktualizacja:
27.01.2017
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Ocena:
2.7
Oceń:
Pobrano:
3185 (12 w tym miesiącu)
Opis COMODO Cleaning Essentials 10.0.0.6111
 
 

COMODO Cleaning Essentials to zestaw narzędzi przeznaczonych do dezynfekcji i naprawy systemu po ataku groźnego wirusa. Za pomocą tego programu, możemy usuwać złośliwe oprogramowanie w tym między innymi wirusy, konie trojańskie, rootkity, Adware, spyware czy nawet keyloggery.

Program stworzony został przez popularną firmę Comodo. Warto dodać, że aplikacja działa bez instalacji. Wystarczy jedynie rozpakować całą zawartość do dowolnego katalogu. W skład COMODO Cleaning Essentials wchodzy skaner antywirusowy oraz niezbędne narzędzia do naprawy systemu – KillSwitch i Autoruns. Za pomocą skanera możemy przeszukać cały system operacyjny w celu wykrycia jakiekolwiek zagrożenia w postaci wirusów. Do tego celu stworzono trzy tryby skanowania – pełny, dowolny i szybki.

Narzędzie Autoruns pokazuje wszystkie pliki, które zostały zainstalowane w systemie operacyjnym. Interfejs jest czytelny i przejrzysty, w którym wszystkie pliki zostały podzielone na poszczególne kategorie. Wśród nich znajdziemy kategorie odpowiedzialne za sterowniki, usługi systemowe, kodeki, gadżety, usługi sieciowe, a także nawet pliki DLL. W ten sposób nie będziemy mieli żadnych problemów z wyszukiwaniem odpowiedniego modułu lub pliku w systemie Windows.

Drugim bardzo przydatnym narzędziem jest KillSwitch, który wyświetla wszystkie aktywne procesy, usługi systemowe oraz sieciowe. Za jego pomocą możemy usuwać działające procesy, a także zatrzymywać działanie wybranej usługi. Każdy uruchomiony proces pokazuje ile pobiera pamięci operacyjnej oraz ile zużywa procesora. Warto dodać, że narzędzie KillSwitch wyświetla również w formie wykresu ogólne zużycie procesora, pamięci fizycznej oraz aktywności w sieci.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook