Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » narzędzia systemowe » CCleaner Professional 5.83

CCleaner Professional

5.83
narzędzia systemowe
Rozmiar:
36 MB
Aktualizacja:
20.07.2021
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows 7/8/10
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
177 (133 w tym miesiącu)
Opis CCleaner Professional 5.83
 
 
CCleaner Professional jest rozbudowanym programem do optymalizacji systemu Windows.

W odróżnieniu od wersji darmowej, która jest również dostępna w naszej bazie plików. Oferuje większą funkcjonalność poprzez wdrożenie dodatkowych opcji i narzędzi do oczyszczania systemu, monitoringu systemu i kontrolowania stanu naszego komputera.

Głównym celem programu jest usuwanie zbędnych plików i innych niepotrzebnych elementów - system będzie stabilniejszy i wydajniejszy, a na dysku twardym uzyskamy więcej wolnej przestrzeni. Po uruchomieniu programu, otrzymujemy do dyspozycji różne narzędzia systemowe. Jednym z najważniejszych funkcji programu jest opcja „Health Check”, która automatycznie przeprowadza dogłębną analizę danych i następnie usuwa zalegające śmieci. Użytkownicy mogą ręcznie dostosować, które elementy będą brane pod uwagę podczas usuwania. Bez problemów oczyścimy przeglądarki internetowe - Edge, Edge Chromium, Google Chrome czy Firefox.

CCleaner oferuje zaawansowany system aktywnego monitoringu, który na bieżąco skanuje komputer i informuje o możliwości zwolnienia zbędnych zasobów systemu. Oprócz tego posiada inny przydatny moduł, za pomocą którego naprawimy i oczyścimy rejestr systemowy. W tym celu, aplikacja została wyposażona w zaawansowany skaner do wyszukiwania problemów w rejestrze. Jest on wstanie wykryć problemy w czcionkach, instalatorach, usługach systemowych czy w sekcji „Startup”.

CCleaner Professional posiada również innowacyjne narzędzie do przeprowdzania aktualizacji sterowników. Nowy Driver Updater firmy CCleaner poprawia jakość grafiki, dźwięku i połączenia z Internetem na komputerze, jednocześnie zapobiegając błędom oprogramowania, problemom sprzętowym i awariom.

Podsumowując. W porównaniu do wersji darmowej, uzyskamy dzięki tej wersji monitoring systemu w czasie rzeczywistym, aktualizowanie sterowników, kontrolę stanu komputera, a także szereg dodatkowych funkcji do optymalizacji pracy komputera.

Wersja darmowa programu CCleaner dostępna jest w tym miejscu.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook