Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » narzędzia systemowe » CCleaner Professional 6.12.10490

CCleaner Professional

6.12.10490
narzędzia systemowe
Rozmiar:
46 MB
Aktualizacja:
18.05.2023
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows 7/8/10/11
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
5341 (224 w tym miesiącu)
Opis CCleaner Professional 6.12.10490
 
 
CCleaner Professional jest rozbudowanym programem do optymalizacji systemu Windows.

W odróżnieniu od wersji darmowej, która jest również dostępna w naszej bazie plików. Oferuje większą funkcjonalność poprzez wdrożenie dodatkowych opcji i narzędzi do oczyszczania systemu, monitoringu systemu i kontrolowania stanu naszego komputera.

Głównym celem programu jest usuwanie zbędnych plików i innych niepotrzebnych elementów - system będzie stabilniejszy i wydajniejszy, a na dysku twardym uzyskamy więcej wolnej przestrzeni. Po uruchomieniu programu, otrzymujemy do dyspozycji różne narzędzia systemowe. Jednym z najważniejszych funkcji programu jest opcja „Health Check”, która automatycznie przeprowadza dogłębną analizę danych i następnie usuwa zalegające śmieci. Użytkownicy mogą ręcznie dostosować, które elementy będą brane pod uwagę podczas usuwania. Bez problemów oczyścimy przeglądarki internetowe - Edge, Edge Chromium, Google Chrome czy Firefox.

W programie znajdziemy tak zwany Optymalizator Wydajności, którego głównym zadaniem jest wykrywanie aplikacji spowalniające pracę komputera w momencie ich nieaktywności. Następnie pomaga w przełączeniu tych programów w tryb uśpienia i przekierowuje zasoby do innego zadania. „Budzenie” aplikacji odbywa się natychmiastowo w momencie próby ich aktywacji. Wszystko to pozwala na uwolnienie mocy obliczeniowej i pamięci, co rzecz jasne przekłada się na wzrost wydajności samego systemu.

CCleaner oferuje zaawansowany system aktywnego monitoringu, który na bieżąco skanuje komputer i informuje o możliwości zwolnienia zbędnych zasobów systemu. Oprócz tego posiada inny przydatny moduł, za pomocą którego naprawimy i oczyścimy rejestr systemowy. W tym celu, aplikacja została wyposażona w zaawansowany skaner do wyszukiwania problemów w rejestrze. Jest on wstanie wykryć problemy w czcionkach, instalatorach, usługach systemowych czy w sekcji „Startup”.

CCleaner Professional posiada również innowacyjne narzędzie do przeprowdzania aktualizacji sterowników. Nowy Driver Updater firmy CCleaner poprawia jakość grafiki, dźwięku i połączenia z Internetem na komputerze, jednocześnie zapobiegając błędom oprogramowania, problemom sprzętowym i awariom.

Podsumowując. 14-dniowa wersja próbna. W porównaniu do wersji darmowej, uzyskamy dzięki tej wersji monitoring systemu w czasie rzeczywistym, aktualizowanie sterowników, kontrolę stanu komputera, a także szereg dodatkowych funkcji do optymalizacji pracy komputera.

Wersja darmowa programu CCleaner dostępna jest w tym miejscu.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook