Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » narzędzia systemowe » CCleaner Network Edition 2.11.1

CCleaner Network Edition

2.11.1
narzędzia systemowe
Rozmiar:
38 MB
Aktualizacja:
22.07.2020
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows 7/8/10
Ocena:
3.5
Oceń:
Pobrano:
2212 (7 w tym miesiącu)
Opis CCleaner Network Edition 2.11.1
 
 

CCleaner Network Edition to oprogramowanie firmy Piriform, przeznaczone do optymalizacji systemów operacyjnych w sieciach komputerowych. Aplikacja posiada wygodny i prosty w obsłudze interfejs. Natomiast całość opiera się na silniku, który już wcześniej był wykorzystany w innych produktach tej firmy (Defraggler i CCleaner).

Po uruchomieniu programu, następuje skanowanie sieci w poszukiwaniu wszystkich komputerów. Następnie możemy za pomocą CCleaner Network wyczyścić zdefiniowane przez administratora katalogi, a także usunąć wszelkie niepotrzebne dane. Mogą to być pliki tymczasowe, zrzuty pamięci, skróty zgromadzone w systemie, zawartość kosza, ciasteczka, pamięć podręczne oraz nawet historia wszystkich przeglądarek internetowych znajdujących się w komputerach podłączonych do sieci.

Aplikacja oferuje również możliwość przeprowadzenia defragmentacji wybranych partycji dysku twardego. Umożliwia też zarządzaniem programami uruchamianym wraz z systemem operacyjnym. Oprócz tego CCleaner Network skanuje rejestr systemowy w poszukiwaniu zbędnych lub uszkodzonych wpisów.

CCleaner Network dostępny jest w wersji testowej i pozwala na 30 dni darmowego użytkowania. Należy pamiętać o tym, że w celu wypróbowania programu trzeba zarejestrować się na oficjalnej stronie producenta. Kod seryjny wraz z odnośnikiem do pliku instalacyjnego należy odebrać z poczty elektronicznej na której zakładaliśmy konto

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook