Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » narzędzia systemowe » Avira System SpeedUp 6.11.0.11177

Avira System SpeedUp

6.11.0.11177
narzędzia systemowe
Rozmiar:
5 MB
Aktualizacja:
07.04.2021
Producent:
Licencja:
Freemium
System:
Windows 7/8/10
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
2659 (35 w tym miesiącu)
Opis Avira System SpeedUp 6.11.0.11177
 
 

Avira System SpeedUp to zaawansowane narzędzie stworzone do optymalizacji systemu operacyjnego Windows. Za jego pomocą zwiększymy wydajność naszego komputera i oczyścimy go ze zbędnych śmieci znajdujących się na dysku twardym. Dotyczy to plików, danych, dokumentów, cookie, logów i innych gromadzonych aplikacji.

Program oferuje możliwość wykonania wszystkich operacji jednym kliknięciem myszki. Usunie nieużywane pliki, które zajmują zbyt dużo miejsca na nośniku, oczyści pozostałości z dysku i usunie zbędne dane z rejestru systemowego. Co więcej, dodatkowe narzędzie, Smart Deframgenter zoptymalizuje rozmieszczenie wszystkich danych na dysku twardym tak, aby czas dostępu do nich był jak najkrótszy.

Avira System Speedup składa się z dwóch podstawowych modułów o nieco innych zastosowaniach. System Cleaner usuwający wszelkiej maści śmieci oraz System Optimizer odpowiedzialny za zarządzanie procesami i aplikacjami uruchamianymi wraz ze startem systemu. Wśród dodatkowych narzędzi nie zabrakło tych do pozbywania się duplikatów plików, danych o zerowym rozmiarze czy pustych folderów. Istnieje również możliwość zaszyfrowania lub odszyfrowania wskazanych danych. Warto wspomnieć o module do tworzenia kopii zapasowej, defragmentacji czy przywracania uszkodzonego sektora MBR.
Uwaga:

Wersja darmowa jest ograniczona w stosunku do wersji PRO. Niektóre funkcje nie są aktywne..

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook