Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » narzędzia systemowe » Asystent uaktualnienia do systemu Windows 8

Asystent uaktualnienia do systemu Windows 8

narzędzia systemowe
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
5.19 MB
Aktualizacja:
01.11.2012
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8
Ocena:
4
Oceń:
Pobrano:
7040 (132 w tym miesiącu)
Opis Asystent uaktualnienia do systemu Windows 8
 
 

Asystenta uaktualnienia do systemu Windows 8 to bezpłatne narzędzie, które skanuje komputer w celu sprawdzenia jego gotowości do obsługi systemu Windows 8, a następnie tworzy raport zgodności oraz podaje opcjonalne czynności do wykonania w celu zakupu, pobrania i zainstalowania systemu Windows 8.

Asystent skanuje sprzęt, aplikacje i urządzenia połączone z komputerem w celu sprawdzenia, czy będą współpracować z systemem Windows 8. Asystent uaktualnienia sprawdza sprzęt komputera pod kątem wymagań systemowych umożliwiających zainstalowanie systemu Windows 8 na komputerze, dotyczących między innymi funkcji procesora, takich jak szybkość procesora oraz funkcje PAE, NX i SSE2, a także rozmiaru pamięci RAM i pojemności dysku twardego. Sprawdzana jest także zgodność obecnie zainstalowanych aplikacji i urządzeń.

Tworzy raport zgodności. Zasadniczo system Windows 8 współpracuje z tymi samymi aplikacjami i urządzeniami co system Windows 7, ale w niektórych przypadkach może być potrzebna aktualizacja produktu lub odinstalowanie go i ponowne zainstalowanie po dokonaniu uaktualnienia. Raport zgodności zawiera listę aplikacji i urządzeń, które będą działać w systemie Windows 8, a także tych, które mogą nie działać. Podane są także informacje, co można zrobić w celu przywrócenia działania aplikacji i urządzeń po uaktualnieniu. Jeśli niektóre aplikacje i urządzenia nie są wyświetlane, być może nie mamy jeszcze informacji o zgodności dotyczących danego produktu. Aby uzyskać więcej informacji na temat konkretnych produktów, odwiedź Centrum zgodności systemu Windows lub skontaktuj się z producentem produktu.

Sprawdza komputer pod kątem obsługi określonych funkcji systemu Windows 8. Dotyczy to w szczególności Sklepu Windows oraz funkcji przyciągania, wielodotyku i bezpiecznego rozruchu. Jeśli komputer nie obsługuje co najmniej jednej z tych funkcji, zostanie wyświetlone ostrzeżenie. Mimo to będzie można zainstalować system Windows 8, ale określone funkcje będą niedostępne.

Podaje opcje zakupu, pobrania i instalacji systemu Windows 8. Jeśli komputer jest gotowy, Asystent uaktualnienia poda zalecaną wersję do zakupu oraz przeprowadzi Cię przez procedurę uaktualnienia.

 

Uwaga:

Dostępna jest również wersja programu dla systemu Windows 8.1

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook