Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » narzędzia systemowe » Ashampoo Windows 11 Check & Enable 1.0.0.8

Ashampoo Windows 11 Check & Enable

1.0.0.8
narzędzia systemowe
Rozmiar:
7.3 MB
Aktualizacja:
16.10.2021
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 10
Ocena:
3
Oceń:
Pobrano:
94 (20 w tym miesiącu)
Opis Ashampoo Windows 11 Check & Enable 1.0.0.8
 
 
Ashampoo Windows 11 Check & Enable to narzędzie które nie tylko sprawdzi czy nasz spełnia wymagania Windows 11, ale również umożliwić instalację systemu w przypadku niezgodnego procesora lub braku obsługi modułu TPM 2.0!

Windows 11 Check & Enable błyskawicznie i dokładnie analizuje sprzęt, a w razie wykrycia niezgodności lub innych problemów - informuje o tym użytkownika.

Jeśli komputer jest niezgodny z wymaganiami Windows 11 (na przykład nie obsługuje modułu TPM 2.0, może za zgodą użytkownika wprowadzić specjalne dwa wpisy do rejestru, które umożliwią instalację systemu.

Należy jednak pamiętać o braku wsparcia ze strony Microsoftu. Użytkownicy którzy zainstalują system na nieobsługiwanym sprzęcie, nie będą otrzymywali aktualizacji systemowych.

W jaki sposób program sprawdza i aktywuje moduł TPM? Proces weryfikacji obejmuje TPM (moduł zaufanej platformy), a także wszystkie zainstalowane lub podłączone komponenty i odpowiednie konfiguracje. Sprawdzane są następujące komponenty sprzętowe i konfiguracje: procesor, pamięć RAM, dysk twardy, rozdzielczość wyświetlacza, karta graficzna, DirectX, WDDM, TPM, UEFI, SecureBoot. Jeśli komputer ulegnie awarii w którejkolwiek z tych kategorii, otrzymamy powiadomienie wraz z możliwymi poprawkami.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook