Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » narzędzia systemowe » Ashampoo WinOptimizer 2020

Ashampoo WinOptimizer

2020
narzędzia systemowe
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
14.77 MB
Aktualizacja:
22.01.2020
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 7/8/10
Ocena:
4.3
Oceń:
Pobrano:
15933 (172 w tym miesiącu)
Opis Ashampoo WinOptimizer 2020
 
 
Ashampoo WinOptimizer 2020 to unikalne narzędzie pozwalające utrzymać komputer z systemem Windows w doskonałej formie. Optymalizacja systemu jeszcze nigdy nie była tak szybka, dokładna i bezpieczna.

W programie znajdziemy wiele niezbędnych i bardzo przydatnych modułów za pomocą których, oczyścimy, zoptymalizujemy i zabezpieczymy nie tylko system operacyjny.

Ashampoo WinOptimizer oferuje dostęp do specjalnych modułów, które poprawią wydajność najważniejszych obszarów systemowych w tym sekcję "autorun" czy aktywne procesy i aplikacje działające w tle. Oprócz tego, wspomogą odinstalowywanie programów z dysku twardego, przeprowadzanie defragmentacji nośników danych, szyfrowanie i wykonywanie wielu innych operacji na plikach (np. łączenie ich i dzielenie na poszczególne części). W programie możemy również zoptymalizować połączenie internetowe, zarządzać usługami systemowymi, organizować powiązania plików, wyłączać niepożadane wysyłania danych czy modyfikować ustawienia systemowe.

Uwaga:

Aby otrzymać darmową wersję programu Ashampooo WinOptimizer, należy założyć nowe konto użytkownika na stronie producenta (lub zalogować się istniejącego konta) - w celu uzyskania bezpłatnego klucza licencyjnego. 

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook