Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » narzędzia systemowe » Ashampoo WinOptimizer 25.00.18

Ashampoo WinOptimizer

25.00.18
narzędzia systemowe
Rozmiar:
34 MB
Aktualizacja:
14.10.2022
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows 7/8/10/11
Ocena:
3.4
Oceń:
Pobrano:
33631 (51 w tym miesiącu)
Opis Ashampoo WinOptimizer 25.00.18
 
 
Ashampoo WinOptimizer to unikalne narzędzie pozwalające utrzymać komputer z systemem Windows w doskonałej formie. Optymalizacja systemu jeszcze nigdy nie była tak szybka, dokładna i bezpieczna.
Korzystając z programu wyczyścimy dysk twardy - usuwając bezpowrotne pliki, pozostałości programów oraz tymczasowe, niepotrzebne dane. Oprócz tego naprawimy błędy w rejestrze systemowym, plikach systemowych, a także przyspieszymy działanie systemu i połączenia internetowego.

Wbudowane funkcje AutoClean, Game Booster i Live Tuner - zapewniają odpowiednią kondycję, poprawny start programów i płynność rozgrywki w grach. Moduł Informacji Systemowych zapewni nam pełen wgląd w nasz komputer - zarówno w zakresie sprzętu, jak i oprogramowania, a także wyszukuje zaległości systemowe i niepotrzebne pliki na dyskach.

Najważniejsze cechy programu to Ekrany centralne zawsze aktualne i z natychmiastowym dostępem do modułów, Zupełnie nowe funkcja defragmentująca, któranie spowalnia pracy komputera. Ponadto, program oferuje Czyszczenie Internetu z poprawionym wykrywaniem śladów obecności w sieci, Rozbudowany Menedżer Rozszerzeń Przeglądarek oraz Szczegółowe dzienniki analizy

Uwaga:
Program jest dostępny w wersji próbnej i domyślnie możemy z niego korzystać przez okres 10 dni. Po zarejestrowaniu darmowego konta (w ekranie aktywacyjnym) - uzyskamy możliwość użytkowania programu przez okres 30 dni.

Zobacz również: Recenzja pakietu Ashampoo WinOptimizer 10

Wybór Redakcji Instalki.pl
Program otrzymał wyróżnienie "Wybór Redakcji". Rekomendacja stanowi gwarancję oprogramowania wysokiej jakości, która została doceniona przez ekspertów.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook