Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » narzędzia systemowe » AppCleaner 3.4.7815.23434

AppCleaner

3.4.7815.23434
narzędzia systemowe
Rozmiar:
1 MB
Aktualizacja:
26.05.2021
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
4217 (79 w tym miesiącu)
Opis AppCleaner 3.4.7815.23434
 
 

AppCleaner to program do optymalizacji systemu operacyjnego. Za jego pomocą usuniemy zbędne i nieużywane pliki przechowywane na dysku twardym komputera oraz wyczyścimy  pozostałości znajdujące się w zainstalowanych przeglądarkach internetowych.

Program posiada mechanizm optymalizujący, za pomocą którego nie tylko oczyścimy system ze zbędnych plików, ale również przyspieszymy i zwiększymy jego wydajność. AppCleaner usuwa pozostałości po odinstalowanych aplikacjach, a także skutecznie czyści inne elementy wchodzące w skład systemu operacyjnego. Wśród nich warto wymienić m.in.: skróty, pliki tymczasowe, pliki logów, ostatnio otwierane dokumenty, DNS Cache, zrzuty pamięci, menu Start, Eksplorator Windows czy chociażby pozostałości po opróżnieniu kosza systemowego.

Oprócz tego bez większych problemów czyści przeglądarki internetowe – cookies, historia, Internet Cache, sesje, dane logowania, pliki tymczasowe, zapisane dane formularzy oraz wszelkie pozostałości po aktualizacjach i innych wtyczkach. To nie wszystko. AppCleaner posiada też wbudowany moduł do usuwania nieużywanych wpisów i kluczy w rejestrze systemowym.

Warto zwrócić uwage na dodatkowe narzędzia wspomagające przy zarządzaniu różnymi aplikacjami zainstalowanymi w Windows. Oferują one możliwość wyszukiwania i odinstalowywania aplikacji, a także pozwalają na zarządzanie procesami uruchamianymi wraz ze startem systemu operacyjnego.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook