AnyCleaner

1.06
narzędzia systemowe
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
869 KB
Aktualizacja:
04.12.2014
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8
Ocena:
4.6
Oceń:
Pobrano:
1302 (10 w tym miesiącu)
Opis AnyCleaner 1.06
 
 
AnyCleaner to bezpłatne narzędzie służące do oczyszczania komputera ze zbędnych śmieci. Charakteryzuje się prostym, szybkim i czytelnym interfejsem, a także skutecznością przy wykrywaniu i usuwaniu zbędnych plików oraz innych elementów z naszego systemu operacyjnego. AnyCleaner może stanowić idealną alternatywę dla innych programów optymalizujących system typu CCleaner.

Program AnyCleaner usuwa zbędne i wadliwe pliki, czyści najważniejsze elementy systemu operacyjnego, a także naprawia błędy w rejestrze systemowym. Usuwa śmieci z katalogów tymczasowych, pulpitu systemowego, menu startowego (skróty plików) i z kosza systemowego. Oczyszcza z systemu utworzone zrzuty błędów w katalogu Memory Dumps, raporty zdarzeń i cache adresów DNS oraz wiele innych elementów, które zajmują niepotrzebnego miejsca na dysku twardym i tym samym spowalniają pracę komputera.

W AnyCleaner usuniemy wszelkie ślady aktywności użytkownika w sieci - optymalizując i oczyszczając zainstalowane przeglądarki internetowe z takich elementów jak pliki index.exe, ciasteczka (cookies), historię przeglądanych i zapisanych stron oraz haseł. Kolejną zaletą aplikacji jest wbudowany moduł do oczyszczania i naprawy rejestru systemowego. Oferuje on możliwość usuwania błędnych i uszkodzonych wpisów oraz kluczy. Moduł ten skanuje najważniejsze elementy rejestru, czyli pozostałości po usuniętych programach i usługach systemowych, rozszerzenia plików, elementy ActiveX, OLE/COM, sekcję startową systemu czy na przykład pliki pomocy.

Użytkownicy mogą również skorzystać z wygodnej funkcji „1-Click Cleaner”, która automatycznie przeprowadza wszystkie czynności - optymalizując i oczyszczając zarówno dysk twardy, jak i również rejestr systemowy oraz przeglądarki internetowe. Funkcja ta przeznaczona jest dla początkujących użytkowników.

W programie znajdziemy w nim też dodatkowe funkcje do usuwania zainstalowanych programów i zarządzania sekcją „Autorun”. Użytkownicy mogą przyśpieszyć uruchamianie systemu poprzez wyłączenie zbędnych aplikacji startowych.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook