Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » narzędzia systemowe » Anvi Uninstaller 1.0

Anvi Uninstaller

1.0
narzędzia systemowe
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
1.31 MB
Aktualizacja:
11.06.2013
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7
Ocena:
4
Oceń:
Pobrano:
1071 (1 w tym miesiącu)
Opis Anvi Uninstaller 1.0
 
 

Anvi Uninstaller to lekki, prosty i przyjazny w obsłudze program do zarządzania wszystkimi zainstalowanymi aplikacjami w systemie operacyjnym. Za jego pomocą możemy dokładnie usuwać aplikacje zainstalowane na dysku twardym, tworząc przy tym kopie zapasową i oczyszczając dogłębnie wszelkie pozostałości w rejestrze systemowym lub w innych katalogach powiązanych z odinstalowanym oprogramowaniem.

Program Anvi Uninstaller wyświetla listę ze wszystkimi zainstalowanymi aplikacjami oraz aktualizacjami systemowymi. Użytkownicy mogą odczytać pełną nazwę programu, rozmiar, datę instalacji, numer wersji oraz nazwę producenta. W programie znajdują się cztery zakładki, które służą do zarządzania wszystkimi aplikacjami, ostatnio instalowanymi programami, a także zarządzania aktualizacjami systemowymi typu Service pack dla systemu Windows lub pakietu biurowego Microsoft office.

Anvi Uninstaller bez problemów usunie każdy zainstalowany program na dysku, zwiększając przy tym wolną przestrzeń na dysku. Stworzy też kopię zapasową oraz wyczyści pozostałości w rejestrze (dostępna usługa w wersji komercyjnej). Ponadto posiada też wbudowaną wyszukiwarkę programów. Wystarczy wpisać w odpowiednim polu nazwę programu i Anvi Uninstaller automatycznie go wyszuka na utworzonej liście. Kolejnym atutem programu jest możliwość jego uruchamiania bez potrzeby instalowania na dysku twardym. W tym wypadku może być pomocnym oprogramowaniem do usuwania aplikacji z poziomu nośnika USB.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook