Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » narzędzia systemowe » Anvi Ultimate Defrag 1.2

Anvi Ultimate Defrag

1.2
narzędzia systemowe
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
11.4 MB
Aktualizacja:
20.01.2015
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8
Ocena:
2.5
Oceń:
Pobrano:
1083 (17 w tym miesiącu)
Opis Anvi Ultimate Defrag 1.2
 
 

Anvi Ultimate Defrag to program do optymalizacji i naprawy systemu operacyjnego. Za jego pomocą nie tylko zlikwidujemy błędy na dysku twardym, ale również oczyścimy wszystkie partycje ze zbędnych nie używanych plików oraz zwiększymy wydajność całego komputera poprzez defragmentację dysku twardego.

Program Anvi Ultimate Defrag posiada cztery zróżnicowane tryby pracy, które różnią się szybkością i dokładnością przy optymalizacji systemu.

  • Tryb normalny (standardowy) – naprawia, czyści, defragmentuje i optymalizuje dyski twarde,
  • Tryb Home (domowy) – czyści i defragmentuje partycje na dysku twardym, a także oczyszcza system pod kątem zwiększenia wydajności zainstalowanych przeglądarek internetowych (czyści cache, cookies itp.),
  • Tryb Business (biznesowy) – oczyszcza i defragmentuje dyski. Oferuje możliwość dokładniejszej analizy danych związanych z aplikacjami biurowymi. Skanuje dysk bardziej pod kątem oprogramowania przeznaczonego dla firm i korporacji,
  • Tryb Entertainment (rozrywkowy) – wykonuje wszystkie powyższe czynności, ale skupia się bardziej pod kątem wydajności podczas grania.

Uwaga:

Program dostępny jest w wersji próbnej i pozwala na 15 dni darmowego użytkowania.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook