Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » narzędzia systemowe » Advanced Win Utilities Free 7.8.4

Advanced Win Utilities Free

7.8.4
narzędzia systemowe
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
1.6 MB
Aktualizacja:
17.11.2015
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Ocena:
4
Oceń:
Pobrano:
970 (5 w tym miesiącu)
Opis Advanced Win Utilities Free 7.8.4
 
 
Advanced Win Utilities Free to kompleksowy pakiet narzędziowy przeznaczony do optymalizacji, naprawy i oczyszczania systemu operacyjnego.

W pakiecie znajdziemy ponad 20 różnych narzędzi i modułów, za pomocą których usuniemy śmieci z dysku twardego, zabezpieczymy dane użytkownika, oczyścimy i naprawimy rejestr systemowy, a także zaszyfrujemy dane i wykonamy szereg innych operacji na plikach i folderach znajdujących się na naszym dysku twardym.

Advanced Win Utilities Free posiada wbudowany kreator do tworzenia bezprzewodowych punktów dostępowych (tzw. hotspotów), moduły do monitoringu danych i wykrywania keyloggerów oraz inne narzędzia do wyszukiwania i usuwania zduplikowanych plików, uszkodzonych skrótów i pustych folderów.

Program oferuje też dostęp do funkcji oczyszczających ślady użytkownika w zainstalowanych przeglądarkach, zabezpieczających pliki wykonywalne typu EXE czy usuwających wszystkie zainstalowane aplikacje z systemu operacyjnego. Pozostałe możliwości pakietu to dzielenie i łączenie plików, całkowite usuwanie plików bez późniejszej możliwości ich przywrócenia.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook