Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » narzędzia systemowe » Advanced SystemCare Pro 14.2.0.220

Advanced SystemCare Pro

14.2.0.220
narzędzia systemowe
Rozmiar:
50 MB
Aktualizacja:
28.01.2021
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
78532 (597 w tym miesiącu)
Opis Advanced SystemCare Pro 14.2.0.220
 
 

Advanced SystemCare Pro to kompleksowe oprogramowanie do naprawiania i oczyszczania systemu operacyjnego oraz usuwania złośliwego oprogramowania. Za pomocą programu usuniemy groźne wirusy, adware oraz inne złośliwe aplikacje, naprawimy błędy w rejestrze systemowym, zoptymalizujemy połączenie internetowe oraz zapewnimy ochronę użytkownika poprzez usunięcie wszystkich śladów aktywności na komputerze.

Advanced SystemCare zawiera również narzędzia do przeprowadzania defragmentacji dysku twardego, aktualizacji systemu operacyjnego, a także usuwania zbędnych plików. Na szczególną uwagę zasługuje wbudowany moduł do przyśpieszania internetu. Moduł ten optymalizuje wszystkie zainstalowane przeglądarki internetowe i tym samym przyśpiesza pobieranie plików i ładowanie stron internetowych.

Advanced SystemCare posiada też tryb Turbo Boost, który automatycznie optymalizuje system i przyśpiesza pracę komputera. W jego zasobach nie mogło zabraknąć dodatkowych funkcji do zarządzania i usuwania aplikacji z komputera, nadpisywania plików, naprawiania skrótów, przywracania danych czy przeprowadzania analizy dysku. Użytkownicy mogą również korzystać z menadżera do zarządzania sekcją “autorun” - czyli wszystkimi procesami i aplikacjami uruchamiającymi się wraz z systemem Windows.


Uwaga:

Aby uzyskać wszystkie funkcje z wersji PRO, należy po uruchomieniu aplikacji wpisać odpowiedni numer licencji. Program Advanced SystemCare Pro dostępny jest również w wersji komercyjnej Ultimate

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook