Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » narzędzia systemowe » Advanced SystemCare 16.3.0

Advanced SystemCare

16.3.0
narzędzia systemowe
Rozmiar:
50 MB
Aktualizacja:
13.03.2023
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10/11
Ocena:
4.1
Oceń:
Pobrano:
671621 (1061 w tym miesiącu)
Opis Advanced SystemCare 16.3.0
 
 

Advanced SystemCare to bezpłatne i kompleksowe oprogramowanie do naprawiania i oczyszczania systemu operacyjnego oraz usuwania złośliwego oprogramowania.

Za pomocą programu usuniemy groźne wirusy, adware oraz inne złośliwe aplikacje, naprawimy błędy w rejestrze systemowym, zoptymalizujemy połączenie internetowe oraz zapewnimy ochronę użytkownika poprzez usunięcie wszystkich śladów aktywności na komputerze.

Advanced SystemCare Free zawiera również narzędzia do przeprowadzania defragmentacji dysku twardego, aktualizacji systemu operacyjnego, a także usuwania zbędnych plików. Na szczególną uwagę zasługuje wbudowany moduł do przyśpieszania internetu. Moduł ten optymalizuje wszystkie zainstalowane przeglądarki internetowe i tym samym przyśpiesza pobieranie plików i ładowanie stron internetowych.

Advanced SystemCare posiada również narzędzia do ochrony poczty internetowej, blokowania podejrzanych stron oraz tryb Turbo Boost, który automatycznie optymalizuje system i przyśpiesza pracę komputera. W jego zasobach nie mogło zabraknąć dodatkowych funkcji do zarządzania i usuwania aplikacji z komputera, nadpisywania plików, naprawiania skrótów, przywracania danych czy przeprowadzania analizy dysku.

Użytkownicy mogą również korzystać z menadżera do zarządzania sekcją “autorun” - czyli wszystkimi procesami i aplikacjami uruchamiającymi się wraz z systemem Windows.

 

 

Wybór Redakcji Instalki.pl
Program otrzymał wyróżnienie "Wybór Redakcji". Rekomendacja stanowi gwarancję oprogramowania wysokiej jakości, która została doceniona przez ekspertów.
rozwiń opis
Opinie użytkowników (2)
Gość
31 Lipiec 2019 22:40
Kiedyś używałem starszej wersji - był dobry do Windowsa 7. Na 10 odpierdziela jakieś cuda. Komputer uruchamia się dwukrotnie dłużej, a na koniec zniknął mi zegar i kalendarz. Zdecydowanie odradzam.
Gość
15 Maj 2019 21:01
Program bardzo świetnie usuwa dosłownie wszytko. Przywrocić system do uzytkowania po jego działaniach to format dysku i instalacja potrzebnyk programów do proacy ponownie. Osobiście nie polecam
POKAŻ ()

Facebook