Instalki.pl » Programy » Windows » Programowanie » narzędzia pomocnicze » Software Ideas Modeler 13.98

Software Ideas Modeler

13.98
narzędzia pomocnicze
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
10 MB
Aktualizacja:
16.03.2023
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 7/8/10/11
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
4603 (29 w tym miesiącu)
Opis Software Ideas Modeler 13.98
 
 

Software Ideas Modeler jest rozbudowanym oprogramowaniem wspomagającym projektowanie aplikacji i systemów. Do dyspozycji użytkownika oddano bardzo obszerny zestaw narzędzi pozwalających zarówno na tworzenie kodu źródłowego jak i dokumentacji. Nie zabrakło również wbudowanego systemu kontroli wersji SVN czy wsparcia dla inżynierii wstecznej.

Pomimo bogactwa funkcji, interfejs użytkownika pozostaje czytelny. Pracę z narzędziem ułatwia system zakładek wspomagających wielozadaniowość. Każda z zakładek może mieścić wiele różnorakich diagramów w tym diagramów hierarchicznej analizy zadań, diagramów związków encji i historii życia encji, schematów blokowych, kart CRC, diagramów interfejsów użytkownika, map myśli, diagramów typu robustness (brak polskiej nazwy), diagramów współbieżności, diagramów Venna, diagramów JSD, matryc (CRUD, RACI, RASCI).

Poza wsparciem powyższych, można również skorzystać z szablonów diagramów, które mogą być następnie dostosowane za pomocą palety narzędzi w tym umożliwiających grupowanie, rysowanie, wklejanie, pracę na wielu warstwach czy konwertowanie diagramów.

Kod źródłowy generowany jest w językach  C#, VB.NET, Java, C++, ActionScript, JavaScript, PHP, Ruby, Python, SQL DDL, VB6, XSD, a dokumentacja zapisywana jest w postaci plików HTML, PDF, TXT, ODT oraz RTF.

Uwaga!

Wersja Standard jest całkowicie darmowa, jednak wiąże się to z wyłączeniem zastosowań komercyjnych. Producent przewiduje również wersje Pro i Ultimate, z których można korzystać przez 30 dni.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook