Instalki.pl » Programy » Windows » Programowanie » narzędzia pomocnicze » IronWebScraper for .NET 2022

IronWebScraper for .NET

2022
narzędzia pomocnicze
Rozmiar:
5 MB
Aktualizacja:
12.02.2022
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows
Ocena:
4
Oceń:
Pobrano:
137 (12 w tym miesiącu)
Opis IronWebScraper for .NET 2022
 
 
IronWebScraper for .NET to przydatna biblioteka .NET służąca do pobierania posegregowanych danych z aplikacji webowych napisanych w HTML. To szczególnie przydatne narzędzie przy migracji systemów, wypełnianiu danymi silników wyszukiwarek, analizie konkurencji czy też pozyskiwaniu danych.

IronWebScraper to potężny framework do wyodrębniania danych i plików z witryn internetowych za pomocą kodu C#. Za pomocą prostej komendy możliwe jest pobranie danych z tysięcy, a nawet milionów stron internetowych i zapisanie ich w klasie C#, JSON-ie lub jako plik do pobrania.

IronWebScraper pozwala na kodowanie zwięzłych, liniowych środowisk pracy symulujących ludzkie zachowanie podczas przeglądania stron internetowych. Narzędzie uruchomi Twój kod jako wiele wirtualnych przeglądarek internetowych, równoległych, ale odpornych na błędy.

IronWebScraper obsługuje wielowątkowość, dzięki czemu jest w stanie wywołać wiele zapytań do strony jednocześnie. Narzędzie umożliwia więc obsługę setek wątków jednocześnie bez konieczności zarządzania nimi przez programistę. Deweloper może też dostosować inwazyjność algorytmu, aby ograniczyć przepustowość działań, zmniejszając tym samym ryzyko nadmiernego obciążenia docelowego serwera WWW.

Uwaga:

Instrukcje instalacji znajdziecie na stronie producenta.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook