Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » narzędzia online » Image Colorization API

Image Colorization API

narzędzia online
Rozmiar:
0 B
Aktualizacja:
22.02.2021
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
nie dotyczy
Kategoria:
narzędzia online
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
1040 (11 w tym miesiącu)
Opis Image Colorization API
 
 
Narzędzie do kolorowania czarno-białych zdjęć za pomocą specjalnego algorytmu oraz z wykorzystaniem sztucznej inteligencji DeepAI.

Interfejs API do kolorowania obrazu jest modelem głębokiego uczenia się o nazwie DeepAI, przeszkolonym na parach kolorowych obrazów z ich odpowiednikami w skali szarości. Po wielu godzinach szkolenia "sztuczna inteligencja" nauczyła się, jak przywrócić kolory do czarno-białych obrazów. Działa to doprawdy doskonale i dzięki tej technologii możemy nadać koloru każdej fotografii.

Jeśli zamierzamy, aby DeepAI pokolorowała obraz, kliknijmy na napis Image, a następnie wybierzmy czarno-białe zdjęcie z dysku swojego komputera. Alternatywnie możemy kliknąć na "url upload" i podać bezpośredni link do obrazka umieszczonego w sieci.

Korzystanie z narzędzia DeepAI, dostępnego online pod tym adresem, jest darmowe. Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku to 1200 pikseli dla dowolnego z wymiarów. Jeśli prześlemy obraz o rozmiarze większym niż 1200 pikseli, zostanie zmniejszony automatycznie w taki sposób, aby żaden wymiar nie był większy od tej wartości.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook