Gabi.NET.pl

narzędzia online
Rozmiar:
0 B
Aktualizacja:
22.09.2014
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8
Kategoria:
narzędzia online
Ocena:
4
Oceń:
Pobrano:
1341 (6 w tym miesiącu)
Opis Gabi.NET.pl
 
 

Gabi.NET.pl to unikatowe środowisko działające w trybie online. Zaprojektowane zostało w celu planowania i optymalizacji pracy personelu salonu oraz usprawnienia komunikacji z klientem. Silna integracja z siecią i brak konieczności instalacji produktu na dysku twardym sprawia, że dostęp do wszystkich danych uzyskamy bez względu na miejsce.

Oprogramowanie komunikuje się z użytkownikiem za pomocą czytelnego interfejsu, podzielonego na zakładki dające szybki dostęp do poszczególnych modułów.

Ustalanie terminów wizyt oraz przyjmowanie rezerwacji odbywa się dzięki zakładce Terminarz. Karta Pracownicy łączy w sobie z kolei dane na temat wszystkich zatrudnionych pracowników, wliczając ich uprawnienia czy kompetencje. Nie zabrakło również miejsca, gdzie gromadzone są dane na temat klientów, wraz z możliwością tworzenia indywidualnego profilu każdego z nich.

Istotnym ułatwieniem jest wsparcie dla importu danych o klientach z zewnętrznych baz. Produkt wyręcza także personel salonu z konieczności przypominania klientów o zbliżających się wizytach, bowiem czyni to automatycznie.

Gabi.NET.pl to również miejsce, gdzie można przechowywać dane na temat posiadanych produktów wraz z możliwością generowania bonów upominkowych oraz rabatów. W procesie zwiększania efektywności zatrudnionego personelu, dużą rolę odegra moduł ze statystykami, który daje dostęp do wyników pracy, poziomu sprzedaży produktów oraz analizy obrotu salonu.

Uwaga!
Dostęp do oprogramowania możliwy jest przez 21 dni.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook