Fortask

narzędzia online
Rozmiar:
0 B
Aktualizacja:
07.04.2020
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
nie dotyczy
Kategoria:
narzędzia online
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
1165 (1 w tym miesiącu)
Opis Fortask
 
 
Fortask to aplikacja przeznaczona do organizacji pracy oraz do zarządzania zadaniami. Aplikacja powstała z myślą o zwiększeniu efektywności współpracy w miejscu pracy.

Fortask pozwala uporządkować wszystkie zadania i projekty w jednym miejscu. Dzięki temu pożegnasz bolączki towarzyszące korzystaniu wyłącznie z poczty e-mail: brak doprecyzowania statusu zadania, bałagan w harmonogramie i niewygodne przeszukiwanie dziesiątek wiadomości.

Dostosuj swój dashboard dodając widgety z informacjami, które twoim zdaniem są najważniejsze. Następnie zmieniaj dowolnie ich układ i wielkość. Z łatwością zlecaj kolejne zadania do realizacji. W przypadku wieloetapowych projektów, chcąc zachować przejrzystość, stosuj podzadania rozdzielając pracę pomiędzy kilku użytkowników. Dzięki statusom w łatwy sposób będziesz kontrolować, nad czym aktualnie pracuje Twój zespół.

Fortask jest ogólnodostępny i ma darmowy plan (do 3 użytkowników). Z aplikacją możemy więc zapoznać się bez żadnego ryzyka i konieczności podpinania karty płatniczej.
rozwiń opis
Opinie użytkowników (1)
Gość
07 Kwiecień 2020 19:59
Ciekawa alternatywa dla Trello.
POKAŻ ()

Facebook