Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » narzędzia inne » WSCC - Windows System Control Center 4.0.7.2

WSCC - Windows System Control Center

4.0.7.2
narzędzia inne
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
3.6 MB
Aktualizacja:
17.05.2021
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
narzędzia inne
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
7362 (229 w tym miesiącu)
Opis WSCC - Windows System Control Center 4.0.7.2
 
 

WSCC - Windows System Control Center to darmowe oprogramowanie do zarządzania narzędziami udostępnianych w różnych pakietach. Program ten kontroluje, organizuje i umożliwia również instalacje aplikacji, które dostępne są w pakiecie System Windows Sysinternals Suite i NirSoft Utilities. Dzięki WSCC otrzymujemy wygodniejszy i lepszy dostęp do narzędzi.

Program nie wymaga instalacji i do pobierania narzędzie wykorzystuje protokół HTTP. Obecnie w jego pakiecie znajdziemy ponad 250 różnych aplikacji, które są niezbędne dla każdego użytkownika. Windows System Control Center oferuje też szybki dostęp do usług i narzędzi w systemie Windows. Wśród nich warto wymienić między innymi zarządzanie użytkownikami i komputerem, CHKDISK, edytor rejestru systemowego, zapora czy dziennik zdarzeń.

Aplikacja posiada też przydatne funkcje do zarządzania procesami i aplikacjami uruchamianymi wraz ze startem systemu Windows. Oprócz tego w jego zasobach znajdziemy też programy do odczytywania najważniejszych informacji o komputerze i wszystkich w nim zainstalowanych podzespołach bazowych. Windows System Control Center to niezbędny zestaw narzędzi dla każdego użytkownika!

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook