Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » narzędzia inne » Windows 10 Media Creation Tool 22H2

Windows 10 Media Creation Tool

22H2
narzędzia inne
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
20 MB
Aktualizacja:
19.10.2022
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 7/8/10
Kategoria:
narzędzia inne
Ocena:
4.3
Oceń:
Pobrano:
102874 (1204 w tym miesiącu)
Opis Windows 10 Media Creation Tool 22H2
 
 

Windows Installation Media Creation Tool (Instalator systemu Windows 10) to narzędzie, dzięki któremu użytkownik może w szybki i bezpieczny sposób utworzyć nośnik instalacyjny systemu Windows 10. Co ważne, program pobiera niezbędne pliki z serwerów Microsoftu, a więc nie jest wymagane posiadanie odpowiedniego obrazu ISO.

Narzędzie przygotowano dla osób, które posiadają licencję na system Windows 10 ale nie są w posiadaniu fizycznego nośnika (np. DVD). Po uruchomieniu programu wystarczy wybrać język systemu (na liście znajdziemy m. in. polski), edycję oraz architekturę (32 lub 64-bit).

Po wybraniu parametrów systemu należy określić czy system ma być zapisany w postaci obrazu ISO czy zapisany na nośniku zewnętrznym. Po wyborze tej drugiej opcji można przygotować bootowalny dysk USB.

Narzędzie działa na komputerach z Windows 10, Windows 8.1, Windows 8 lub Windows 7. Do utworzenia nośnika instalacyjnego niezbędny jest klucz produktu Windows.

Jeżeli posiadasz system Windows 8/8.1 to podczas instalacji nie musisz podawać klucza do Windows 10 - uaktualnienie przebiegnie automatycznie.

Uwaga:
Na liście rozwijanej znajduje się również specjalna wersja programu umożliwiająca pobranie systemu Windows 8.1 (w różnych edycjach). 

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook