Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » narzędzia inne » Universal USB Installer 2.0.1.4a

Universal USB Installer

2.0.1.4a
narzędzia inne
Rozmiar:
1.68 MB
Aktualizacja:
03.08.2022
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10/11
Kategoria:
narzędzia inne
Ocena:
4.5
Oceń:
Pobrano:
61551 (365 w tym miesiącu)
Opis Universal USB Installer 2.0.1.4a
 
 

Universal USB Installer to bezpłatne narzędzie pozwalające na przeniesienie obrazu dystrybucji Linux bezpośrednio na pamięć USB w systemie Windows. Za pomocą tej aplikacji utworzymy samostartujący pendrive z Linuksem, a także inne oprogramowanie działające w trybie LIVE CD. Bez problemów możemy też wykorzystać Universal USB Installer do tworzenia bootowalnych systemów Windows XP/Vista/7/8/10.

Program Universal USB Installer jest bardzo prosty w obsłudze. Wystarczy wybrać odpowiednią wersję Linuksa z dostępnej listy i plik z obrazem znajdujący się na dysku twardym. Następnie naciskamy przycisk „Create”, który automatycznie utworzy samostartujący system na urządzeniu przenośnym typu pendrive lub karta pamięci.  

W aplikacji znajdziemy też przydatną funkcję, która umożliwia automatyczne pobranie obrazu systemu z serwera producenta. Aby skorzystać z utworzonego systemu z poziomu pendrive lub innego urządzenia, należy uruchomić ponownie komputer i w BIOSie wybrać opcję „Boot from USB”.

rozwiń opis
Opinie użytkowników (1)
Gość
18 Marzec 2023 10:59
Otwarcie własnej marki zatem nie lada wyzwanie. Jednym z najistotniejszych ruchów na ulicy do przypadku jest reklama firmy. W nowych czasach, w dobie internetu, drinku spośród najistotniejszych narzędzi reklamy jest część internetowa. Aby zacząć, warto skorzystać z pomocy agencji marketingowej, która zaoferuje profesjonalne rozwiązanie do tematu.


Ważnym etapem jest również wypozycjonowanie części w Google. Żeby to otrzymać, warto skorzystać z pomocy specjalistów SEO, którzy ułatwią w optymalizacji cechy i pozycjonowaniu jej w wyszukiwarce.


Kolejnym kluczowym elementem jest promocja w Google, jaka potrafi przyciągnąć potencjalnych klientów. Dzięki kampaniom Google Ads, można skutecznie trafić do odbiorców zainteresowanych daną dziedziną. np: promowanie firmy


Nie należy zapominać oraz o Google Moja Firma, czyli bezpłatnym narzędziu, które kupi na wyświetlanie informacji o nazwie w rezultatach wyszukiwania.Podsumowując, na początku trudnej trasy do sukcesu warto zastosować spośród uwadze specjalistów, którzy pomogą wypozycjonować stronę w Google, przeprowadzić kampanie reklamowe i udostępnić wiedze o nazwie w Google Moja Firma. Dzięki temu, promocja nazwy będzie skuteczna, a potencjalni nabywcy z możliwością znajdą Twoją markę w Internecie.
POKAŻ ()

Facebook