Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » narzędzia inne » USB Safely Remove 6.3.3

USB Safely Remove

6.3.3
narzędzia inne
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
5.4 MB
Aktualizacja:
26.06.2020
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
narzędzia inne
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
819 (3 w tym miesiącu)
Opis USB Safely Remove 6.3.3
 
 

USB Safely Remove to niewielkie narzędzie pozwalające na bezpieczne odłączanie wszelkich urządzeń podłączanych do komputera za pośrednictwem portu USB. Zaliczyć do nich można np. pendrive, pamięci wymienne czy czytniki kart SD.

W porównaniu do systemowego rozwiązania do bezpiecznego usuwania, USB Safely Remove oferuje większy zasób opcji. Jego obsługa może odbywać się za pomocą skrótów klawiaturowych. Istnieje również możliwość dostosowywania powiadomień, które pojawiają się np. podczas podłączania danego urządzenia.

Podczas, gdy do komputera podłączonych jest kilka różnych urządzeń, możemy je wszystkie bezpiecznie usunąć za jednym razem. USB Safely Remove uruchamia się wraz ze startem systemu. Po kliknięciu na jego ikonę, wyświetlana jest lista ze sprzętem, którym możemy wygodnie zarządzać.

Program pozwala także na przeglądanie zawartości wybranej lokalizacji USB. Wystarczy w tym celu kliknąć prawym przyciskiem myszy np. na pendrive i wybrać opcję Przeglądaj urządzenie USB. Nic nie stoi na przeszkodzie by zmienić nazwę czy obrazek, jaki jest przypisany do danego urządzenia.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook