Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » narzędzia inne » USB Flash Drives Control 4.1.0.0

USB Flash Drives Control

4.1.0.0
narzędzia inne
Rozmiar:
242 KB
Aktualizacja:
07.10.2016
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
narzędzia inne
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
6949 (33 w tym miesiącu)
Opis USB Flash Drives Control 4.1.0.0
 
 

USB Flash Drives Control to lekki i prosty w użyciu program do kontrolowania wszystkich nośników USB podłączanych do komputera. Za pomocą tego niewielkiego oprogramowania możemy ograniczyć korzystanie z USB lub całkowicie je wyłączyć. Dzięki temu możemy uchronić nasze dane osobowe przed kradzieżą lub przed niepowołanymi użytkownikami.

Program uruchamia się w zasobniku systemowym i działa bardzo stabilnie. W Dodatku zabezpiecza komputer i chroni przed korzystaniem z przenośnych urządzeń nieznanego pochodzenia. Dość często się zdarza sytuacja, gdy niepowołane osoby wgrają jakiegoś niebezpiecznego wirusa poprzez nośnik USB. USB Flash Drives Control uchroni nas przed wszystkimi niebezpieczeństwami, które mogą zagrozić naszemu komputerowi po podłączeniu pendrive lub innej karty pamięci.

W programie znajdziemy szereg przydatnych narzędzi, które zablokują dostęp do USB, pozwolą na odczytywanie danych, ale z ograniczoną możliwością zapisu lub włączymy funkcje, która umożliwi pełną funkcjonalność podczas korzystania z nośnika USB (zgrywanie danych, przenoszenie lub odczytywanie). 

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook