Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » narzędzia inne » Windows Boot Genius 3.1.0.0

Windows Boot Genius

3.1.0.0
narzędzia inne
Rozmiar:
253 MB
Aktualizacja:
22.06.2017
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
narzędzia inne
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
2823 (67 w tym miesiącu)
Opis Windows Boot Genius 3.1.0.0
 
 

Tenorshare Windows Boot Genius 3 jest potężnym zestawem narzędzi umożliwiających bootowanie komputera z szerokiej gamy urządzeń. Aplikacja pozwoli również naprawić uszkodzony system, odzyskać dane, sklonować zawartość dysku twardego i wiele więcej.

Do podstawowych zadań pakietu należy wypalanie bootowalnych nośników CD/DVD/UB. Oprogramowanie jest znakomitym asystentem podczas rozwiązywania wszelkich problemów z uruchamianiem. Likwiduje nie tylko objawy, ale również przyczyny. W ten sposób pozbędziemy się BlueScreenów (BsoD) i crashy systemu, pod warunkiem, że ich przyczyna leży po stronie systemu a nie sprzętu.

Co więcej, naprawimy uszkodzony sektor rozruchowy MBR, rejestr czy tablicę partycji. W skład funkcji związanych z odzyskiwaniem danych wchodzi opcja przywracania systemu bez konieczności jego reinstalacji. Tenorshare Windows Boot Genius to narzędzie, za którego pomocą dodamy nową partycję, zmienimy jej rozmiar lub całkowicie ją usuniemy. Istnieje także możliwość konwersji pomiędzy systemami plików FAT/FAT32/NTFS.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook