Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » narzędzia inne » Bitdefender Safebox 1.0

Bitdefender Safebox

1.0
narzędzia inne
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
3.1 MB
Aktualizacja:
23.08.2013
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows Vista/7/8
Kategoria:
narzędzia inne
Ocena:
4
Oceń:
Pobrano:
381 (5 w tym miesiącu)
Opis Bitdefender Safebox 1.0
 
 

Safebox to bezpłatne oprogramowanie firmy Bitdefender do tworzenia kopii danych i synchronizowania ich pomiędzy różnymi urządzeniami. Bitdefender Safebox oferuje prosty i przejrzysty interfejs, 2GB darmowej przestrzeni na wirtualnym dysku, a także możliwość synchronizowania i udostępniania plików w chmurze (wymagane połączenie z internetem).

Użytkownicy mogą szybko i bezpiecznie przesyłać pliki do wirtualnego dysku, a także je synchronizować pomiędzy komputerem a urządzeniami przenośnymi (lub odwrotnie). Bitdefender Safebox zabezpiecza wszystkie pliki znajdujące się na dysku, przy użyciu zaawansowanej technologii szyfrowania. W Bitdefender Safebox możemy przechowywać dokumenty, pliki multimedialne, a nawet pliki graficzne.

Jedną z najważniejszych zalet programu jest wbudowane narzędzie do tworzenia backupu danych w czasie rzeczywistym. Działa on w taki sposób, że monitoruje dane i w momencie wykrycia jakichkolwiek zmian wprowadzonych w plikach i folderach – automatycznie tworzy z nich kopie zapasową i umieszcza na serwerze producenta. W odróżnieniu od konkurencyjnych aplikacji, Bitdefender Safebox synchronizuje nieograniczoną liczbę folderów.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook