Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » narzędzia inne » Random Photo Screensaver 4.5.9.1

Random Photo Screensaver

4.5.9.1
narzędzia inne
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
6.7 MB
Aktualizacja:
20.11.2015
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
narzędzia inne
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
1362 (25 w tym miesiącu)
Opis Random Photo Screensaver 4.5.9.1
 
 

Random Photo Screensaver pozwala na losowe wyświetlanie zdjęć wybranych przez użytkownika. Program daje możliwość wybrania czasu wyświetlania pojedynczego zdjęcia, dodania nazwy pliku w rogu ekranu (zmianę stylu czcionki), rozciągnięcia na pełny ekran. Random Photo Screensaver posiada także funkcję zegara - który pokazuje czas działania wygaszacza.

Najnowsza odsłona oprogramowania niesie ze sobą wiele usprawnień i nowości. Program został przepisany całkowicie od podstaw, co znacząco poprawia jego stabilność i czyni go przyszłościowym. Obsługuje formaty graficzne: bmp, gif, png, jpeg, jpg, wmp, svg. Wsparciem cieszą się także formaty wideo: avi, wmv, mov, mp4, mpeg, mpg. Nie zabrakło także opcji odtwarzania zarówno fragmentów jak i całości wideo.

Wśród innych opcji znajdziemy chociażby możliwość sortowani plików, nakładanie efektów przezroczystości, wsparcie konfiguracji wielomonitorowych, Niejednokrotnie zdarza się, że obrazy o niewielkich rozmiar wyświetlane są w trybie pełnoekranowym tracąc swoją jakość. Z uwagi na ten fakt program automatycznie skaluje wielkość grafiki do sposobu jej wyświetlania na ekranie.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook