Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » narzędzia inne » Project Online Professional

Project Online Professional

narzędzia inne
Rozmiar:
0 B
Aktualizacja:
30.03.2018
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows
Kategoria:
narzędzia inne
Ocena:
3
Oceń:
Pobrano:
5906 (22 w tym miesiącu)
Opis Project Online Professional
 
 

Project Online Professional to webowa aplikacja do zarządzania projektami, zasobami i finansami projektu. Program Project ułatwia planowanie projektów i ich wspólne opracowywanie z innymi osobami, dzięki czemu można zachować właściwą organizację i terminowo realizować swoje projekty. Ten system zarządzania projektami jako jedyny został opracowany pod kątem bezproblemowej współpracy z aplikacjami i usługami w chmurze dostarczanymi przez firmę Microsoft.

Oferuje wizualne wsparcie zarządzania projektem poprzez tabele, wykresy, diagramy i inne elementy korzystające z rozwiązań w Microsoft Visio czy Microsoft Excel. Użytkownicy mogą tworzyć, modyfikować i kontrolować harmonogram, tworzyć i zarządzać budżetem projektu oraz korzystać z szablonów optymalizujących pracę. Dzięki programowi można tworzyć rzeczowe, kolorowe, profesjonalne raporty bez konieczności eksportowania danych do innego programu. Dodawać obrazy, wykresy, animacje, łącza i inne elementy — wszystko, czego potrzeba, aby przejrzyście i skutecznie udostępnić informacje o stanie projektu uczestnikom projektu i członkom zespołu.

Oprócz tego pojawił się nowy zestaw dostosowywanych raportów oraz nowy sposób śledzenia ścieżek zadań. Usprawniono też utrzymywanie kontaktu z członkami zespołu oraz dodano możliwość zapisywania projektów w chmurze.

Uwaga!

Aplikacja dostępna jest z poziomu przeglądarki internetowej. Po naciśnięciu przycisku "Pobierz" zostaniemy przekierowani na stronę oprogramowania, na której należy dokonać bezpłatną rejestrację w celu otrzymania dostępu do próbnej wersji programu Project Online.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook