Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » narzędzia inne » Print Conductor 8.1

Print Conductor

8.1
narzędzia inne
Rozmiar:
104 MB
Aktualizacja:
31.10.2022
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
narzędzia inne
Ocena:
4
Oceń:
Pobrano:
6741 (93 w tym miesiącu)
Opis Print Conductor 8.1
 
 

Print Conductor to proste i bezpłatne narzędzie do drukowania dużej ilości dokumentów na komputerze. Print Conductor drukuje dokumenty o dużych rozmiarach, wliczając włącznie książki w formacie PDF i inne pliki DOC, XLS, DWG, PPT, HTML itd.

Korzystając z programu Print Conductor zaoszczędzimy cenny czas podczas drukowania wielu plików tekstowych, dokumentów i całych książek. Wystarczy wczytać do programu wybrane dokumenty i różne pliki tekstowe, a następnie jednym kliknięciem rozpoczniemy proces drukowania wszystkich plików znajdujących się na utworzonej liście w programie. Przed wydrukiem, należy wybrać odpowiednią drukarkę!

Print Conductor może importować i eksportować utworzoną listę z plikami. Dzięki temu, możemy następnym razem błyskawicznie wydrukować dołączone pliki bez potrzeby ich ponownego dodawania do aplikacji. Print Conductor obsługuje formaty tworzone przez następujące aplikacje – Adobe Reader, Microsoft Office (Excel, Word, PowerPoint, Visio), Snapshot Viewer, AutoCAD i wiele innych.
Uwaga:

Wersja darmowa przeznaczona wyłącznie do użytku osobistego. Natomiast wersja dla firm jest płatna.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook