Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » narzędzia inne » Malwarebytes Secure Backup 1.3.0.0010

Malwarebytes Secure Backup

1.3.0.0010
narzędzia inne
Rozmiar:
15.7 MB
Aktualizacja:
28.03.2014
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8
Kategoria:
narzędzia inne
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
618 (8 w tym miesiącu)
Opis Malwarebytes Secure Backup 1.3.0.0010
 
 

Malwarebytes Secure Backup to rozbudowane oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych danych, przy użyciu chmury obliczeniowej (Cloud Computing). Aplikacja działa w podobny sposób jak usługa DropBox czy SkyDrive. Do prawidłowego działania programu, wymagane jest założenie konta, który udostępni na 5GB miejsca na serwerze producenta.

W przeciwieństwie do konkurencyjnych aplikacji pracujących w chmurze, Malwarebytes Secure Backup chroni nasze dane, skanując pliki w poszukiwaniu szkodliwego oprogramowania (korzysta z silnika z Malwarebytes AntiMalware). Wszystkie dane są skanowane przed wysłaniem na serwer! W ten sposób możemy być pewni, że wszystkie dane przesłane do serwera są zabezpieczone i nie posiadają żadnych szkodników.

Program Malwarebytes Secure Backup oferuje możliwość wykupienia większej przestrzeni na serwerze – oferuje od 50, 100 czy nawet 200 GB danych. Oprócz tego pozwala na zarządzanie kontem za pomocą urządzeń przenośnych. Dodatkowo wszystkie kopie zapasowe danych są zabezpieczane nowoczesnym algorytmem AES.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook