Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » narzędzia inne » KiTTY 0.76.0.8

KiTTY

0.76.0.8
narzędzia inne
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
2 MB
Aktualizacja:
24.01.2022
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10/11
Kategoria:
narzędzia inne
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
4330 (107 w tym miesiącu)
Opis KiTTY 0.76.0.8
 
 

KiTTY to niewielkie narzędzie umożliwiające nam logowanie się do serwerów przy użyciu protokołów telnet, SSH-1 i SSH-2. KiTTY jest programem wciąż rozwijanym i co najważniejsze posiada więcej możliwości niż PuTTY, który był swego czasu najpopularniejszym klientem SSH.

KiTTY emuluje terminal tekstowy łączący się z serwerem za pomocą protokołu Telnet, Rlogin oraz SSH1 i SSH2. Czyli możemy się łączyć z serwerami na przykład linuksowymi bezpośrednio z poziomu systemu Windows! W porównaniu do PuTTY, został wyposażony w szereg dodatkowych funkcji i narzędzi usprawniających i wspomagających obsługę zdalnych połączeń z serwerami.

Ponadto oferuje możliwość automatycznego wysyłania do serwera pewnych komend tuż po zalogowaniu. Oferuje też skróty dla predefiniowanych poleceń, klikanie w hiperłącza (linki), a także pozwala na tworzenie katalogów i filtrowanie listy sesji (po nazwie). Warto też wspomnieć o dodatkach poprawiających wygląd, czyli możliwość zwijania okien, przezroczystość okien czy szybkie uruchamianie kopii sesji. KiTTY integruje się również z WinSCP oraz pspc.exe.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook