Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » narzędzia inne » Google Backup and Sync (Google Drive) 3.51.3307.8076

Google Backup and Sync (Google Drive)

3.51.3307.8076
narzędzia inne
Rozmiar:
1.07 MB
Aktualizacja:
15.09.2020
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
narzędzia inne
Ocena:
4
Oceń:
Pobrano:
5416 (47 w tym miesiącu)
Opis Google Backup and Sync (Google Drive) 3.51.3307.8076
 
 

Google Backup and Sync (Kopia zapasowa i synchronizacja) to bezpłatne narzędzie działające na podobnej zasadzie jak DropBox, SugarSync czy Microsoft OneDrive (SkyDrive). Za pomocą tego niewielkiego oprogramowania możemy przesyłać pliki z dowolnego folderu na komputerze, aparacie lub karcie SD i następnie przechowywać je w chmurze usługi Google Drive. Dostęp do swoich plików możesz uzyskać na dowolnym telefonie, tablecie i komputerze, korzystając z Dysku Google. Zdjęcia i filmy znajdziesz w Zdjęciach Google.

Po instalacji programu, należy dokonać bezpłatnej rejestracji lub jeśli posiadamy już konto Google to wystarczy się tylko zalogować. Następnie program tworzy wirtualny dysk na serwerze producenta, w którym możemy umieszczać nasze pliki i foldery z poziomu Eksploratora Windows. Wystarczy skopiować odpowiednie dane i po chwili Google Drive automatycznie je zsynchronizuje z wirtualnym dyskiem.

Program pozwala na kopiowanie, przenoszenie, modyfikowanie i usuwanie wszystkich danych znajdujących się na dysku wirtualnym. W dodatku nie przeszkadza podczas normalnej pracy na komputerze i po uruchomieniu działa w formie ikony umieszczonej w zasobniku systemowym. Oprócz tego Google Drive posiada niezbędną funkcję wyświetlającą dostępną przestrzeń na wirtualnym dysku, a także opcje umożliwiającą wykupienie dodatkowego miejsca na serwerze producenta.

Program dostępny jest również w wersji dla systemu Android. Znajdziecie ją pod tym adresem.

Zobacz poradnik:

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook