Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » narzędzia inne » GanttProject 3.0

GanttProject

3.0
narzędzia inne
Rozmiar:
109 MB
Aktualizacja:
07.03.2021
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 7/8/10
Kategoria:
narzędzia inne
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
30302 (98 w tym miesiącu)
Opis GanttProject 3.0
 
 

GanttProject jest bezpłatną aplikacją do tworzenia i planowania projektów przy użyciu specjalnych wykresów Gantta. Program wspomaga użytkownikom zarządzać różnymi projektami tworzonymi na komputerze, poprzez  przydzielanie odpowiednich elementów projektu na poszczególne zadania lub zarządzanie samymi zasobami.

GanttProject został napisany w języku Java, a jego główny ekran został podzielony na dwie części. Z jednej strony mamy do dyspozycji zarządzanie i tworzenie kolumn oraz przydzielanie odpowiednich zadań. Druga zaś, wyświetla w formie wykresu słupkowego nasze zadania na tak zwanej osi czasu.

Przy użyciu programu każdy użytkownik może zarządzać projektami i dzielić je na poszczególne zadania, ustalać czas wykonania oraz tworzyć wykresy PERT, wraz z wyznaczaniem ścieżek krytycznych. GanttProject eksportuje też dane do plików graficznych oraz również utworzone dane do plików CSV, PDF lub nawet HTML. Osoby korzystające z programu mogą dzielić się swoimi utworzonymi projektami z innymi osobami przy użyciu WebDAV. 

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook