Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » narzędzia inne » Display DJ 1.11.8

Display DJ

1.11.8
narzędzia inne
Rozmiar:
99 MB
Aktualizacja:
05.07.2022
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 10/11
Kategoria:
narzędzia inne
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
255 (26 w tym miesiącu)
Opis Display DJ 1.11.8
 
 

Display-DJ to wieloplatformowa aplikacja obsługująca regulację jasności w komputerze dla konfiguracji z wieloma monitorami.

Usprawnia zarządzanie poziomem jasności dla wszystkich podłączonych wyświetlaczy do komputera, a także pomaga w przełączaniu się między trybem jasnym i ciemnym.

W obecnych czasach, zmiana jasności monitorów zewnętrznych jest bardzo czasochłonna i niewygodna. Zwłaszcza gdy musimy pracować na kilku monitorach jednocześnie. W tym wypadku, warto zainstalować aplikację Display DJ, która bez problemów obsłuży monitory różnej marki i zaoferuje niezwykła wygodę podczas zarządzania poziomem jasności w trakcie pracy.

Program Display DJ ukrywa się w zasobniku systemowym i możemy z jego poziomu wykonywać większość dostępnych czynności związanych z regulacją jasnoścy czy przełączaniem się między trybem ciemnym a jasnym (lub odwrotnie).

Program pozwala automatycznie zmienić jasność jednocześnie na wszystkich podłączonych wyświetlaczach lub indywidualnie dla każdego monitora osobno - ręcznie ustawiając poszczególne parametry.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook